Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Balin
Numer: StPr/20/0773
OBOWIĄZKI:
Naprawa oraz serwis pojazdów samochodowych (wykonywanie testów diagnostycznych, ustalanie przyczyn i wad uszkodzeń, usuwanie usterek, wymiana płynów eksploatacyjnych itp.).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych*
Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Wymagania inne:

umiejętnosci i wiedza w zakresie naprawy pojazdów samochodowych

Miejsce pracy:

Balin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie