Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Numer: StPr/21/0008
OBOWIĄZKI:
Naprawa samochodów osobowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Sępólno Krajeńskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik pojazdów samochodowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Stawki Dodane: 2021-01-16
    • Mechanik pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Mechanik przemysłowy / Ślusarz maszynowy

  • R+S solutions Holding AG Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-01-13
    • Praca na terenie Niemiec - Frankfurt am Main Konserwacja i uruchomienie maszyn i urządzeń Montaż oraz przegląd wyposażenia i systemów technicznych Identyfikacja i eliminacja...