Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Łabiszyn
Numer: StPr/21/0352
OBOWIĄZKI:

naprawa samochodów

Miejsce pracy:

Łabiszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik maszyn budowlanych

  • JT S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Miejsce pracy: Skwierzyna, woj. Lubuskie Zakres obowiązków Bieżąca konserwacja oraz serwisowanie maszyn budowlanych i pojazdów Diagnozowanie i usuwanie usterek oraz awarii...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik

  • Knapp Polska sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Zakres obowiązków: Montaż mechaniczny systemów przenośnikowych w obiektach przemysłowych Nasze wymagania/kwalifikacje Wykształcenie kierunkowe Doświadczenie w pracy na podobnym...

  • Mechanik pojazdów samochodowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wąbrzeźno Dodane: 2021-04-12
    • wykonywanie napraw środków transportu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Wykształcenie: zasadnicze branżowe, mechaniczne