Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Gałczewko
Numer: StPr/21/0438
OBOWIĄZKI:

mechanika pojazdowa

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Gałczewko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik maszyn budowlanych

  • KOBYLARNIA S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Opis stanowiska: Diagnostyka, obsługa techniczna, naprawa maszyn budowlanych Praca w ramach stacjonarnego warsztatu jak i serwisu mobilnego Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik Serwisu

  • Interhandler Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-09-19
    • Miejsce pracy : Oddział Warszawa (lokalizacja oddziału: Łomna) Opis stanowiska: wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych w serwisie oddziałowym lub u...

  • Mechanik

  • Gi Group Sp z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Izbica Kujawska, Włocławek Dodane: 2021-09-15
    • prace konserwacyjne linii produkcyjnych, usuwanie awarii maszyn i urządzeń, przegląd maszyn i urządzeń, remonty i modernizacja maszyn, aktywne podejmowanie działań korygujących...