Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Świerkówiec
Numer: StPr/22/0329
OBOWIĄZKI:
Rozróżnianie części pojazdów,rodzajów połączeń,materiałów konstrukcyjnych i eksploatacyjnych.Określenie stanu technicznego pojazdów i ich zespołów.Lokalizacja uszkodzeń w pojezdzie.Dobieranie narzędzi i przyrządów pomiarowych do prac obsługowo-naprawczych.
Miejsce pracy:

Świerkówiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik maszyn budowlanych

  • KOBYLARNIA S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kobylarnia Dodane: dzisiaj
    • Opis stanowiska: Diagnostyka, obsługa techniczna, naprawa maszyn budowlanych Praca w ramach stacjonarnego warsztatu jak i serwisu mobilnego Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik pojazdów samochodowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ławy Dodane: wczoraj
    • zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: wymagane umiejętności z zakresu budowy i zasad działania zespołów w pojeździe

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sierzchowo Dodane: wczoraj
    • Bierzące naprawy ciągników samochodowych i naczep. Obsługa urządzenia diagnostycznego w zakresie weryfikacji usterek pojazdów. Inne bierzące prace na warsztacie samochodowym....