Praca: Mechanik pojazdów samochodowych


Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Ławy
Numer: StPr/22/1091
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

wymagane umiejętności zespołów i układów w pojazdach samochodowych

Miejsce pracy:

Ławy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik pojazdów samochodowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Złotopole Dodane: wczoraj
    • przyjmowanie pojazdówdo przeglądu naprawa pojazdów, wykonywanie prac demontażowo-monrtażowych mycie i czyszczenie części

  • Zobacz więcej
  • Mechanik motocyklowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żnin Dodane: wczoraj
    • Zgodnie z programem stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: zdolności manualne Uprawnienia: skrupulatność i chęć rozwoju Wymagania inne:...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik samochodów osobowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Paterek Dodane: 2023-02-01
    • naprawa pojazdów smochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Zobacz więcej