Praca: Mechanik pojazdów samochodowych


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Nowe
Numer: StPr/23/0008
OBOWIĄZKI:
naprawa aut osobowych i dostawczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

umiejętności związane z naprawą aut

Miejsce pracy:

Nowe


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Serock Dodane: wczoraj
    • Naprawa samochodów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Uprawnienia: diagnoza i naprawa układów pojazdów samochodowych

  • Zobacz więcej
  • Mechanik wózków widłowych / Serwisant baterii

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2023-01-27
    • Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz napraw urządzeń Wymiana baterii trakcyjnych w wózkach magazynowych Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik-monter maszyn i urządzeń

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2023-01-23
    • naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń gospodarstwa domowego, głównie maszyny ogrodnicze Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: umiejętność...

  • Zobacz więcej