Praca: Mechanik pojazdów samochodowych/pomocnik mechanika


Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Mechanik pojazdów samochodowych/pomocnik mechanika
Miejsce pracy: Tuchola
Numer: StPr/21/0148
OBOWIĄZKI:

naprawa pojazdów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

- chęci do pracy - wiedza z zakresu mechaniki samochodowej

Miejsce pracy:

Tuchola


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik samochodów osobowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Płonko Dodane: wczoraj
    • Mechanik samochodów osobowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: doświadczenie

  • Zobacz więcej
  • Mechanik Serwisowy

  • TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz i okolice Dodane: wczoraj
    • (praca mobilna) KANDYDATOM OFERUJEMY: Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia) Umowę o pracę Narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet Profesjonalny cykl szkoleń Ubezpieczenie...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik maszyn rolniczych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Strzelno Dodane: 2021-05-15
    • praca związana z w/w stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Zobacz więcej