Praca: Mechanik Precyzyjny

Ogłoszenie numer: 3688440, z dnia 2020-10-06

Klient portalu Praca.pl

Mechanik Precyzyjny

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Włocławek

Opis stanowiska

  • wykonywanie wszystkich prac mechanicznych mających na celu naprawę i usprawnienie maszyn produkcyjnych i pozostałego parku maszynowego zakładu
  • współpraca z innymi służbami oraz Wydziałami Produkcyjnymi celem zapobiegania postojom produkcyjnym z powodu niesprawności maszyn, a w przypadku ich wystąpienia, skrócenia postojów do niezbędnego minimum
  • prowadzenie innych prac doraźnie zleconych

Wymagania

  • wykształcenie zasadnicze techniczne lub średnie techniczne w zawodzie mechanik
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu budowy i naprawy maszyn (spinarki, klucze pneumatyczne)
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych detali
  • dbałość o powierzone narzędzia i urządzenia
  • dobra organizacja pracy, dokładność, cierpliwość
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku pracy o globalnym zasięgu

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z szerokim wachlarzem świadczeń socjalnych

  • premię kwartalną za wspólnie osiągnięte cele

  • wydarzenia integracyjne