Praca: Mechanik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Mechanik produkcyjny
Miejsce pracy: Więcbork
Numer: StPr/20/0725
OBOWIĄZKI:

naprawa maszyn przemysłowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Więcbork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik – Serwisant mobilny

  • Eneria Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Opis stanowiska: instalacja, obsługa oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny silników spalinowych i gazowych, obsługa systemów diagnostycznych silników i agregatów, testowanie...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik pojazdów samochodowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wałdowo Dodane: wczoraj
    • - naprawa pojazdów samochodowych- obsługa klimatyzacji- kosmetyka pojazdowa

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Stawki Dodane: wczoraj
    • Mechanik pojazdów samochodowychWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak