Praca: Mechanik samochodów ciężarowych

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Mechanik samochodów ciężarowych
Miejsce pracy: Janowiec Wielkopolski
Numer: StPr/21/0985
OBOWIĄZKI:

naprawa samochodów ciężarowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanik

Miejsce pracy:

Janowiec Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik Serwisu

  • Interhandler Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Miejsce pracy : Oddział Warszawa (lokalizacja oddziału: Łomna) Opis stanowiska: wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych w serwisie oddziałowym lub u...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik wózków widłowych - praca mobilna

  • TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia) Umowę o pracę Profesjonalny cykl szkoleń Niezbędne narzędzia pracy: telefon, tablet, samochód służbowy (van wyposażony w...

  • Mechanik

  • Knapp Polska sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-12-01
    • Zakres obowiązków: Montaż mechaniczny systemów przenośnikowych w obiektach przemysłowych Nasze wymagania/kwalifikacje Wykształcenie kierunkowe Doświadczenie w pracy na podobnym...