Praca: Mechanik samochodowy


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Lubicz Górny
Numer: StPr/24/0118
OBOWIĄZKI:
Naprawa samochodów ciężarowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: doświadczenie w mechanice pojazdów


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lubicz Górny


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik samochodowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Radziejów Dodane: 2024-02-20
    • zgodnie z harmonogrameme stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Mechanik Samochodowy

  • Sobiesław Zasada Automotive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. j. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brzoza (pow. bydgoski, gm. Nowa Wieś Wielka), k. Bydgoszczy Dodane: 2024-02-19
    • Jako pracodawca oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki) Program...

  • Zobacz więcej