Praca: Mechanik samochodowy


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/20/0584
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

oferta fiannasowana ze środków EFS RPO IV.

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik samochodowy

  • Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • okresowe przeglądy montaż, naprawa i wymiana podzespołów samochodu obsługa urządzeń warsztatowych diagnostyka układów elektrycznych i elektronicznych w samochodach...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik pojazdów osobowych i ciężarowych

  • KOBYLARNIA S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kobylarnia Dodane: 2020-11-26
    • Opis stanowiska: Weryfikacja usterek, diagnostyka Demontaż oraz montaż, naprawa i wymiana podzespołów w pojazdach Naprawy elektryczne (opcjonalnie) Obsługa urządzeń...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik - Pomocnik mechanika

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2020-11-25
    • Główne zadania na stanowisku: Przygotowanie wózków widłowych do wynajmu zgodnie z otrzymaną specyfikacją Bieżąca kontrola stanu technicznego sprzętu zwracanego przez klienta...

  • Zobacz więcej