Praca: Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Wiecanowo
Numer: StPr/23/0064
OBOWIĄZKI:

naprawa samochodów, diagnostyka komputerowa, ustawianie geometrii kół, wymiana oleju

Miejsce pracy:

Wiecanowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Rpo mechanik samochodowy

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2023-01-30
    • naprawa: pojazdów osobowych, zawieszenia, klimatyzacji, geometrii kół w 3D, układ hamulcowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne Wykształcenie:...

  • Zobacz więcej
  • Serwisant opon / Mechanik

  • OPOLTRANS Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2023-01-30
    • Montaż i wymiana ogumienia. Wymiana filtrów i oleju. Wymiana klocków, tarcz, zacisków. Inne, proste naprawy w samochodach ciężarowych, dostawczych. Podstawowe doświadczenie w...

  • Mechanik / Pomocnik Mechanika Samochodów Ciężarowych

    • Montaż i wymiana ogumienia Wymiana oleju, filtrów, elementów zawieszenia Naprawa układów hamulcowych Dopilnowanie zleceń i terminów Utrzymywanie w czystości serwisu Gotowość...