Praca: Mechanik samochodowy

Ogłoszenie numer: 3823470, z dnia 2020-11-05

MAKAREWICZ AUTORYZOWANY DEALER KIA MOTORS poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • okresowe przeglądy
  • montaż, naprawa i wymiana podzespołów samochodu
  • obsługa urządzeń warsztatowych
  • diagnostyka układów elektrycznych i elektronicznych w samochodach
  • wypełnianie zleceń zgodnie ze standardami

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii B
  • punktualność, dobra organizacja stanowiska pracy
  • wysoka znajomość zagadnień mechaniki samochodowej
  • dbanie o stanowisko pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • rozwój zawodowy (szkolenia, certyfikacje)