Praca: Mechanik urządzeń klimatyzacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Mechanik urządzeń klimatyzacyjnych
Miejsce pracy: Służewo
Numer: StPr/22/0886
OBOWIĄZKI:

Serwis klimatyzacji samochodowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Służewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik pojazdów samochodowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ławy Dodane: 2022-12-02
    • zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wymagane umiejętności zespołów i układów w pojazdach samochodowych

  • Zobacz więcej
  • Mechanik - Monter podwozia

  • ARP E-VEHICLES sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2022-12-01
    • Montaż części oraz zespołów przy użyciu narzędzi pneumatycznych, elektrycznych oraz ręcznych. Montaż instalacji hydraulicznej, pneumatycznej, wentylacyjnej, paliwowej. Kontrola...

  • Mechanik - kierowca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chełmno Dodane: 2022-11-30
    • naprawa pojazdów, rozbiórka pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: umiejętność naprawy samochodów