Praca: Mechanik utrzymania ruchu r51/2653-1316/20

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Mechanik utrzymania ruchu r51/2653-1316/20
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/20/2659
OBOWIĄZKI:
- Zapewnienie sprawności technicznej maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym. - Przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz bieżących napraw i remontów maszyn.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik utrzymania ruchu (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych

Wymagania inne:

wykszt. min. zasadnicze zawodowe mechaniczne, doświadczenie min. 6 miesięcy, znajomość rysunku technicznego, umiejętność obsługi komputera, mile widziane uprawnienia spawalnicze, pracowitość, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, trzy zmiany w godz.: 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku