Praca: Mechanik warsztatowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Mechanik warsztatowy
Miejsce pracy: Paparzyn
Numer: StPr/24/0076
OBOWIĄZKI:
mechanik warsztatowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Paparzyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik Serwisu

  • Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Ul. Bielska 1A Dodane: 2024-02-26
    • Zakres obowiązków: Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych; Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik pojazdów samochodowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: 2024-02-23
    • Naprawa samochodów osobowych. Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

  • Mechanik samochodów ciężarowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bukowiec (pow. świecki, gm. Bukowiec), Bukowiec Dodane: 2024-02-21
    • Naprawa samochodów ciężarowych oraz naczep Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanika samochodowa Wykształcenie: wyższe (w tym...