Praca: Mechanik / wulkanizator(nr 0535)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Mechanik / wulkanizator(nr 0535)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0535
OBOWIĄZKI:

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Mechanika samochodowa
Uprawnienia: wulkanizacja

Wymagania inne:

- wymagana jest umiejętność naprawy i obsługi aut, - umiejętność wymiany opon w samochodach, osobowych, dostawczych, ciężarowych.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy