Praca: Mechanik


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Mechanik
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/18/4105
OBOWIĄZKI:

Konserwacja i naprawa samochodów osobowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe. Mile widziane kierunki mechaniczne/mechatroniczne. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Mile widziane odbyte praktyki.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik – Serwisant mobilny

  • Eneria Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Opis stanowiska: instalacja, obsługa oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny silników spalinowych i gazowych, obsługa systemów diagnostycznych silników i agregatów, testowanie...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik pojazdów samochodowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Stawki Dodane: 2021-04-16
    • Mechanik pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Zobacz więcej