Praca: Mechanik


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Mechanik
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/18/4105
OBOWIĄZKI:

Konserwacja i naprawa samochodów osobowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe. Mile widziane kierunki mechaniczne/mechatroniczne. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Mile widziane odbyte praktyki.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik (uzupełnienie)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szubin Dodane: wczoraj
    • naprawa samochodów, przyczepOferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik maszyn budowlanych

  • JT S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Miejsce pracy: Skwierzyna, woj. Lubuskie Zakres obowiązków Bieżąca konserwacja oraz serwisowanie maszyn budowlanych i pojazdów Diagnozowanie i usuwanie usterek oraz awarii...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik

  • Knapp Polska sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Zakres obowiązków: Montaż mechaniczny systemów przenośnikowych w obiektach przemysłowych Nasze wymagania/kwalifikacje Wykształcenie kierunkowe Doświadczenie w pracy na podobnym...

  • Zobacz więcej