Praca: Mechanik

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Mechanik
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0682
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie prac naprawczych na sprzęcie wojskowym zgodnie z dokumentacją remontową i procesem technologicznym. Umiejętność analizy uszkodzeń - naprawa pojazdów samochodowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: Mechanik samochodowy

Wymagania inne:

Praca w grupie, sprawność fizyczna, terminowość, dokładność

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia