Praca: Meliorant - pracownik fizyczny przy konserwacji urządzeń melioracyjnych


Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Meliorant - pracownik fizyczny przy konserwacji urządzeń melioracyjnych
Miejsce pracy: Dąbrowa
Numer: StPr/21/0760
OBOWIĄZKI:

prace konserwacyjne na urządzeniach malioracyjnych na terenie gminy Dąbrowa

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Dąbrowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Ładowacz

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-11-25
    • opróżnianie pojemników i ładowanie odpadów na samochód, mycie pojemników, prace załadunkowe ręczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Robotnik drogowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-11-24
    • Praca fizyczna przy budowie dróg osiedlowych i placów: - przygotowanie podłoża; - osadzanie krawężników; - układanie kostki brukowej; - osadzanie obrzeży; - prace porządkowe;...

  • Zobacz więcej