Praca: Meliorant


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Meliorant
Miejsce pracy: Pruszcz
Numer: StPr/24/0152
OBOWIĄZKI:
Prace konserwacyjno - melioracyjne na terenia miasta i gminy Pruszcz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pruszcz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Robotnik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brzuze Dodane: 2024-02-19
    • zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Pracownik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2024-02-19
    • sprzątanie placu wokół budynku, podlewanie terenów zielonych i ich porządkowanie, pielenie, grabienie, sadzenie kwiatów i ich pielęgnacja, wynoszenie odpadów komunalnych, dbanie...

  • Zobacz więcej
  • Robotnik melioracyjny-kopacz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2024-02-19
    • Wykaszanie ręczne, wykaszanie mechaniczne, czyszczenie rowów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej