Praca: Menadżer rue25/2615-1290/20

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Menadżer rue25/2615-1290/20
Miejsce pracy: Wieniec
Numer: StPr/20/2621
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie restauracją i koordynacja pracy podległych pracowników, kierowanie zespołem pracowników, obsługa stanowisk restauracji itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 7)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

brak wymagań w zakresie wykształcenia, doświadczenie 7 miesięcy na stanowisku pracownik restauracji, orzeczenie lekarskie do celów sanitarno- epidemiologicznych, równoważny system czasu pracy, godziny rozpoczęcia pracy wg grafiku, główne zmiany: od godz.: 6:00-15:00, 14:00-23:00 oraz 22:00-7:00, również w dni wolne, miejsce pracy: ul. Podgórna 5A, 87-814 Wieniec

Miejsce pracy:

Wieniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku