Praca: Mistrz- zespół hydraulików, pracowników remontowych, obsługi wentylacji i klimatyzacji

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Mistrz- zespół hydraulików, pracowników remontowych, obsługi wentylacji i klimatyzacji
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1618
OBOWIĄZKI:
diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń technicznych znajdujacych się na terenie Szpitala, organizowanie pracy zespołu pracowników, tj. hydraulików, pracowników remontowych, obsługi wentylacji i klimatyzacji oraz planowe i termonowe wykonywanie zadań, wyznaczanie zadań pracownikom i stała kontrola realizacji prac z uwzglednieniem zasad BHP, realizacja działań prewencyjnych i remontowych, raportowanie zdarzeń wynikających z wykonanych prac, kontrolownie i utrzymywanie sprawności technicznej urządzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: automatyka, elektronika lub pokrewne

Wymagania inne:

wykształcenie kierunkowe: automatyka, elektronika lub pokrewne, uprawnienia kwalifikacyjne do pracy przy eksploatacji urz. elektroenergetycznych grupy 1 (E1), preferowane powyżej 1 KV , znajomość systemu BMS, znajomość metod pomiarów elektrycznych i elektronicznych, znajomość i rozumienie pojęć oraz praktyczna wiedza z zakresu automatyki i elektroniki, znajomość komponentów elektronicznych, doświadczenie na podobnym stanowisku, zaangazowanie i dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 900 - 3 200 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia