Praca: Mistrz zmianowy

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Mistrz zmianowy
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/21/0128
OBOWIĄZKI:

kierowanie pracą pracowników produkcji i brygadzistów (organizowanie pracy, wyznaczanie i delegowanie obowiązków itp.), nadzorowanie procesów produkcyjnych, troska o jakość i terminowość, ... przygotowywanie harmonogramów pracy w oparciu o przepisy odnoszące się do norm czasu pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu