Praca: Mistrz

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Mistrz
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/20/1824
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad pracownikami. Roboty naprawczo - konserwacyjne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, budowlane

Wymagania inne:

Wymagana umiejętność pracy w zespole, umiejętność zarządzania ludźmi. Znajomość obsługi komputera (pakiet office). Wymagane doświadczenie zawodowe - min. 3 lata.

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu