Praca: Młodszy asystent/ stażysta (nnz)(nr 3598)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Młodszy asystent/ stażysta (nnz)(nr 3598)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3598
OBOWIĄZKI:
Sprawowanie zapobiegawczego nadzoru w zakresie wymagań sanitarnych i zdrowotnych przy zajmowaniu stanowisk na poszczególnych etapach realizacji inwestycji, w tym:- wyrażanie zgody na odstępstwo od przepisów warunków technicznych i bhp,- uzgadnianie ekspertyz technicznych,- udział w procedurze dopuszczania do użytkowania obiektów budowlanych w zakresie higieny radiacyjnej,- zajmowanie stanowisk przy ocenach oddziaływania przedsięwzięć na środowisko oraz przy strategicznej ocenie oddziaływania projektów dokumentów na środowisko,- opiniowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, stadium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gmin, planów remediacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: inżynieria sanitarna, budownictwo
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera
Uprawnienia: Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Wymagania inne:

kierunek wykształcenia: inżynieria sanitarna, budownictwo, dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word), obsługa urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy