Praca: Młodszy referent ds. budownictwa

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Młodszy referent ds. budownictwa
Miejsce pracy: Świekatowo
Numer: StPr/21/0187
OBOWIĄZKI:

Obsługa podstawowych programów komputerowych. Udział w przygotowaniu decyzji administracyjnych- KPA. Analiza ustaw i rozporządzeń. Redagowanie i pisanie pism urzędowych. Pomoc przy archiwizacji dokumentów. Zapoznanie się z procedurą wydawania warunków technicznych. Zapoznanie się z procedurą wydawania warunków zabudowy-umiejetność kompletowania dokumentów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: Komunikatywność

Miejsce pracy:

Świekatowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu