Praca: Młodszy ślusarz narzędziowy

Młodzieżowe Biuro Pracy Bydgoszcz
Młodszy ślusarz narzędziowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: 51/5/2022
OBOWIĄZKI:
- przezbrajanie, konserwacja i regeneracja tłoczników- kondycjonowanie tłoczników zgodnie z dokumentacją i instrukcją- ustawianie pras produkcyjnych oraz ich podajników- uczestnictwo w rozruchu tłocznika- usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje tłoczników- wprowadzanie danych do systemu komputerowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: dobra znajomość rysunku technicznego
Uprawnienia: znajomość narzędzi pomiarowych

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Bydgoszcz