Praca: Młodszy Specjalista ds. kontroli jakości

Sadco Grupa to nowoczesna Organizacja Producentów Owoców, która codziennie dostarcza owoce i warzywa do największych sieci handlowych w Polsce oraz za granicą.

Zostań częścią naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. kontroli jakości
Miejsce pracy: Śmiłowice k. Włocławka
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność egzekwowania i przestrzegania ustaleń, dbałość o szczegóły, zdolności analityczne, umiejętność planowania i zarządzania czasem
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze świeżych owoców
  • Dyspozycyjność, bezkonfliktowość
  • Obsługa komputera (pakiet MS Office)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
Twój zakres obowiązków:
  • Kontrola jakości owoców podczas procesu produkcyjnego
  • Dbanie o rzetelną i terminową realizację powierzonych zadań
  • Budowanie świadomości w zakresie bezpieczeństwa żywności i jakości wśród pracowników firmy
  • Nadzór nad przestrzeganiem w obszarze produkcji zasad zgodnie z wdrożonymi procedurami
  • Koordynacja procesu reklamacyjnego
  • Praca w systemie zmianowym
To oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość udziału w szkoleniach
  • Owoce prosto z sadu, soki i napoje a po okresie próbnym dodatkowe benefity pozapłacowe