Praca: Młodszy specjalista r93/3164-1546/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Młodszy specjalista r93/3164-1546/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/3170
OBOWIĄZKI:
Młodszy Specjalista do spraw ochrony środowiska w Dziale Inspekcji Delegatura we Włocławku.Osoba na tym stanowisku:- Bierze udział w planowaniu (zgłaszanie propozycji) i prowadzeniu kontroli podmiotów korzystających ze środowiska w zakresie przypisanym do stanowiska.- Bierze udział w przygotowywaniu dokumentów pokontrolnych (zarządzeń pokontrolnych, wystąpień, postanowień, decyzji administracyjnych) w zakresie przypisanym do stanowiska.- Bierze udział w prowadzeniu postępowań administracyjnych.- Prowadzi pod nadzorem służbowym bazy danych i rejestry w zakresie przypisanym do stanowiska oraz wprowadza pod nadzorem informacje dotyczące kontroli do Informatycznego Systemu Wspierania Kontroli (ISWK).- Bierze udział w podejmowaniu działań oraz przygotowywaniu propozycji odpowiedzi na skargi, wnioski i zgłoszenia interwencyjne.- Bierze udział w przygotowywaniu danych do sprawozdań statystycznych i resortowych w zakresie przypisanym dostanowiska.- Współdziała pod nadzorem służbowym z organami ścigania, wymiaru sprawiedliwości oraz innymi organami w zakresie przypisanym do stanowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

WYMAGANIA NIEZBĘDNE: wykształcenie wyższe; znajomość podstawowych przepisów z zakresu ochrony środowiska; znajomość ustawy o Inspekcji Ochrony Środowiska; znajomość procedur wynikających z Kodeksu postępowania administracyjnego, Kodeksu postępowania karnego, Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia; czynne prawo jazdy kategorii B; znajomość obsługi: pełnego pakietu MS Office, internetu, poczty elektronicznej oraz urządzeń biurowych; łatwość pisemnego formułowania wniosków, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, asertywność, umiejętność działania w sytuacjach stresowych i pod presją czasu; posiadanie obywatelstwa polskiego; korzystanie z pełni praw publicznych; nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. WYMAGANIA DODATKOWE: wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska lub pokrewne; doświadczenie zawodowe co najmniej 6 miesięcy w obszarze ochrony środowiska lub doświadczenie (np. staż absolwencki) w służbach kontrolnych w obszarze ochrona środowiska lub w prowadzeniu postępowań dochodzeniowo- śledczych; znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku