Praca: Młodszy specjalista

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Bydgoszczy
Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Młodszy specjalista
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Ogłoszenie o naborze Nr 143708

Warunki pracy

  • Praca administracyjno-biurowa
  • Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie
  • Wyjazdy służbowe
  • Praca związana z obsługą sekretariatu i kancelarii,
  • Praca wymagająca samodzielności i komunikatywności
  • Siedziba Inspektoratu: stanowisko pracy znajduje się na II piętrze, brak wind, podjazdów i innych ułatwień dla osób niepełnosprawnych ruchowo, stanowisko pracy wyposażone w komputer, urządzenia biurowe

Zakres zadań

  • Prowadzi archiwum zakładowe i przyjmuje dokumentację spraw zakończonych z pozostałych komórek organizacyjnych
  • Obsługuje kancelarię w systemie e-dok
  • Współpracuje w organizacji narad, spotkań i szkoleń
  • Sporządza sprawozdania z działalności archiwum zakładowego
  • Współpraca z Archiwum Państwowym w zakresie brakowania dokumentacji niearchiwalnej oraz przekazywania materiałów archiwalnych do AP
  • Monitoruje i analizuje sprawy związane z terminowością przeprowadzania ocen okresowych pracowników
  • Przygotowuje dokumentację wytworzoną w wydziale do przekazania do archiwum zakładowego
  • Współpracuje z pozostałymi komórkami Inspektoratu

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
  • Znajomość przepisów kancelaryjno-archiwalnych
  • Znajomość zasad obiegu dokumentacji
  • Znajomość zasad dokonywania ocen w służbie cywilnej
  • Znajomość kodeksu postępowania administracyjnego
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows oraz aplikacji biurowych i użytkowych
  • Znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej, w tym służby cywilnej
  • Umiejętność łatwej komunikacji, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność działania w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Kurs archiwalny I stopnia
  • Znajomość programu do zarządzania dokumentami i zadaniami – e-Dok