Praca: Młodszy wychowawca (nr 2504)


Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Młodszy wychowawca (nr 2504)
Miejsce pracy: Orłowo
Numer: StPr/21/2504
OBOWIĄZKI:
młodszy wychowawca w placówce opiekuńczo-wychowawczej - nadzór, opieka nad dziećmi
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie wyższe - pedagogika, resocjalizacja

Miejsce pracy:

Orłowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu



Zobacz podobne oferty

  • Operator koparko-ładowarki

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2021-10-23
    • Praca na koparce i koparko-ładowarce. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Operator koparkoładowarki Wymagania inne: Pracodawca nie...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca kategorii b

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: 2021-10-23
    • Przewóz towarów. Miejsce wykonywania pracy: teren Unii Europejskiej.System pracy: 4 tygodnie w trasie, 1 tydzień w domu (4x1) Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak...

  • Zobacz więcej
  • Psycholog

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mrocza Dodane: 2021-10-23
    • Prowadzenie terapii i rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami. Prowadzenie psychoterapii indywidualnej i grupowej. Prowadzenie dokumentacji psychologa. Czynny udział w Radach...

  • Zobacz więcej