Praca: Młodszy(a) pielęgniarz(ka)/ młodszy(a) ratownik medyczny r73/2058-1009/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Młodszy(a) pielęgniarz(ka)/ młodszy(a) ratownik medyczny r73/2058-1009/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/2063
OBOWIĄZKI:
Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Zakład Karny we Włocławku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego przeznaczoną dla osadzonych mężczyzn: odbywających karę po raz pierwszy, młodocianych oraz recydywistów penitencjarnych, z oddziałami: aresztu śledczego, zakładu karnego typu półotwartego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakładu karnego typu półotwartego dla młodocianych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba: posiadająca obywatelstwo polskie; posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; korzystająca z pełni praw publicznych; dająca rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby; posiadająca wykształcenie min. średnie zgodne ze stanowiskiem oraz prawo wykonywania zawodu

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 956 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku