Praca: Montażysta drzwi i okien


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Montażysta drzwi i okien
Miejsce pracy: Lubicz Górny
Numer: StPr/21/0123
OBOWIĄZKI:
Montaż drzwi i okien, pomiary oraz wyceny komputerowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Lubicz Górny


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Monter

  • JT S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-04-16
    • obróbka elementów stalowych i przygotowanie ich do dalszych procesów technologicznych przygotowywanie armatury do montażu montaż orurowania i armatury montaż elementów...

  • Zobacz więcej
  • Monter systemów teletechnicznych - niskoprądowych

  • P.W. Elnow mgr inż. Bartosz Nowak Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-04-15
    • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się instalacją, montażem, rozruchem oraz serwisem systemów zabezpieczenia technicznego takich jak SSWiN, SSP, DSO, BMS,...

  • Zobacz więcej
  • Monter przemysłowy

  • INDMONT SP. Z O.O. SP.K. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-04-14
    • prace remontowe stawianie konstrukcji montaż rurociągów praca na warsztacie prefabrykacja podstawowa wiedza techniczna do wykonywania prac instalacyjno-montażowych doświadczenie w...

  • Zobacz więcej