Praca: Montażysta instalacji sieci fotowoltaicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Montażysta instalacji sieci fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/22/2785
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zobacz podobne oferty

  • Monter Spawacz (MIG MAG / TIG)

  • Rockfin Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, ul. Podmiejska 4 Dodane: 2023-02-02
    • Opis stanowiska: Montaż i spawanie konstrukcji stalowych oraz zbiorników ciśnieniowych i zbiorników prostopadłościennych ze stali węglowej i nierdzewnej Wykonywanie prac...

  • Zobacz więcej
  • Montażysta

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Cielęta Dodane: 2023-01-19
    • Montaż/demontaż reklam podświetlanych i niepodświetlanych na wysokości powyżej 3m, lamp oświetleniowych oraz ulicznych.Montaż/demontaż elementów reklamowych stacji...