Praca: Montażysta-pomocnik

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Montażysta-pomocnik
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/1223
OBOWIĄZKI:
montaż modułów elektronicznych (możliwość przyuczenia), lutowanie przewodów, płytek PCB
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: mechanik, elektryk lub pokrewne

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie techniczne (mechanik, elektryk, monter lub pokrewne), zamiłowanie do majsterkowania, prawidłowe widzenie barw. Pracownik przejdzie szkolenie wstępne 5-dniowe na koszt pracodawcy

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia