Praca: Monter bram


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Monter bram
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/22/0847
OBOWIĄZKI:
montaż bram, ogrodzeń i okien
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Chęci do pracy, mile widziana znajomość branży, mile widziane doświadczenie, umowa o pracę, wynagrodzenie brutto 3010zł/m-c.

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Monter / Elektryk

  • JT S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-07-01
    • montaż instalacji ochrony katodowej na gazociągach i obiektach eksploatacyjnych drobne naprawy i sprawdzanie elektronarzędzi podstawowe pomiary wielkości elektrycznych miejscem...

  • Zobacz więcej
  • Monter mebli

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kikół-Wieś Dodane: 2022-06-29
    • .

  • Zobacz więcej
  • Monter Pomp Ciepła (ekipy monterskie)

  • Hymon Fotowoltaika Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-06-28
    • Hymono Fotowoltaikaka Sp. z.o.o jeden z liderów branży OZE w Polsce zatrudni ekipy monterskie specjalizujące się w montażu pomp ciepła. OFERUJEMY: Stabilność współpracy -...

  • Zobacz więcej