Praca: Monter czujników

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, światowego lidera produkcji systemów zasilania, przewodów oraz łożysk (36 filii oraz 4000 pracowników na całym świecie).

Firmy, która dostarcza produkty dla branży samochodowej, energetyki, automatyki przemysłowej, robotyki oraz druku 3D.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter czujników
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Zakres obowiązków:
  • Montaż wstępnie zmontowanych e-prowadników składający się z przewodów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych i czujników.
Wymagania:
  • Doświadczenie lub predyspozycje w pracy technicznej w dziale utrzymania ruchu,
  • Dostępność od zaraz,
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym,
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w fabryce w Kolonii na okres 3 miesięcy (z możliwością pracy na dłużej),
  • Wynagrodzenie: 13 EUR/h,
  • Darmowy przelot, nocleg oraz wyżywienie w pracy,
  • Możliwość rozwoju doświadczenia zawodowego i nauki standardów pracy w niemieckiej fabryce