Praca: Monter instalacji fotowoltaicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Monter instalacji fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/21/0774
OBOWIĄZKI:

Montaż instalacji fotowoltaicznych (paneli na dachach, na gruncie, montaż okablowania instalacji, montaż osprzętu instalacji)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe ------------------------------------------------------------- Godz. pracy od 7:00 do 15:00 Praca w siedzibie firmy oraz w terenie

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy