Praca: Monter instalacji fotowoltaicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Monter instalacji fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Borucin
Numer: StPr/21/0832
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji fotowoltaicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Borucin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Zobacz podobne oferty

  • Monter okien, elewacji

  • Grupa MGN Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Opis stanowiska: Praca przy montażu okien. Technologia szkło - aluminium. Praca ze zwyżek, platform roboczych. Wymagania: Doświadczenie w pracach budowlano -montażowych.....

  • Zobacz więcej
  • Monter rurociągów – brygadzista

  • MULTiSERWIS Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-11-28
    • Miejsce pracy: Niemcy Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Montaż rurociągów i połączeń kołnierzowych Przygotowanie rur do spawania oraz...

  • Monter

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: 2021-11-27
    • demontaż i montaż stolarki okiennej i drzwiowej, bram garażowych, rolet zewnętrznych Oferta stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek:...