Praca: Monter instalacji fotowoltaicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Monter instalacji fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/23/0008
OBOWIĄZKI:
praca związana z w/w stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Mogilno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Monter rolet

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wielki Konopat Dodane: wczoraj
    • Przygotowanie poszczególnych elementów rolety do zlożenia w produkt finalny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: zdolności manualne

  • Zobacz więcej
  • Monter taboru szynowego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2023-01-25
    • wykonywanie prac związanych z przygotowaniem do montażu, demontażu i regulacji różnego rodzaju maszyn kolejowych (wagony, lokomotywy, pociągi), regulowanie i ustawianie zespołów...