Praca: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Lubraniec
Numer: StPr/20/2773
OBOWIĄZKI:
Miejsce pracy:

Lubraniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zobacz podobne oferty

  • Monter układów hydraulicznych i pneumatycznych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: wczoraj
    • obsługa maszyn i urządzeń,montaż elem. hydrauliki, konfekcjonowanie detali do montażu, sprawdzanie prawidłowości funkcjonowania produktu, pakowanie Wymagania konieczne:...

  • Zobacz więcej
  • Monter maszyn i urządzeń przemysłowych

  • ENERGO-REMONT SP. Z O.O. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Poszukujemy ludzi do pracy przy montażach maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych. Praca w delegacji na terenie całego kraju i zagranicą. Wymagamy rzetelności, punktualności...

  • Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-01-21
    • wykonywanie prac z zakresu montażu suchej zabudowy, okładzin ściennych i płyt podłogowych, wykonywanie robót malarsko-tapecirskich oraz robót posadzkarsko-okładzinowych....