Praca: Monter instalacji klimatyzacyjnej, naprawa urządzeń

Młodzieżowe Biuro Pracy Bydgoszcz
Monter instalacji klimatyzacyjnej, naprawa urządzeń
Miejsce pracy: Solec Kujawski
Numer: 61/11/2021
OBOWIĄZKI:
monter klimatyzacji, naprawa urządzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Miejsce pracy:

Solec Kujawski

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Bydgoszcz

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Jabłonowo Pomorskie Dodane: wczoraj
    • Obsługa klienta, sprzedaż towaru, obsługa kasy fiskalnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Wymagane wykształcenie min. zasadnicze...

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: wczoraj
    • Układanie towaru, obsługa klienta, zamawianie towaru, sprawdzanie terminu przydatności do spożycia. Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca* Wykształcenie: podstawowe, brak...