Praca: Monter instalacji sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Monter instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Szubin
Numer: StPr/20/0970
OBOWIĄZKI:
Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalni ścieków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Uprawnienia: spawanie metodą MAG i TIG

Miejsce pracy:

Szubin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią