Praca: Monter kabli telekomunikacyjnych

Ogłoszenie numer: 3842727, z dnia 2020-11-03

TOP-INT Andreas Toppa

PRACA W NIEMCZECH

Monter kabli telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Nasza firma oferuje:
  • Wykopy pod kable, rurki i światłowody.
  • Łączenie kabli miedzianych złączami termokurczliwymi (reychem).
  • Łączenie światłowodów.
  • Pomiary kabli miedzianych i światłowodów.
Szukamy pracowników z doświadczeniem w wyżej wymienionych dziedzinach, jeśli posiadasz kwalifikacje nawet częściowe doświadczenie, zadzwoń lub napisz CV.
Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu.

Wymagania

  • Praca na terenie Niemiec.
  • Prawo jazdy min. B mile widziane BE lub CE.
  • Język niemiecki mile widziany ale nie wymagany.