Praca: Monter klimatyzacji i wentylacji


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Monter klimatyzacji i wentylacji
Miejsce pracy: Ślesin
Numer: StPr/21/1029
OBOWIĄZKI:

montaż urządzeń do klimatyzacji i wentylacji , serwis

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Ślesin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Monter rurociągów – brygadzista

  • MULTiSERWIS Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Miejsce pracy: Niemcy Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Montaż rurociągów i połączeń kołnierzowych Przygotowanie rur do spawania oraz...

  • Zobacz więcej
  • Monter

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: wczoraj
    • demontaż i montaż stolarki okiennej i drzwiowej, bram garażowych, rolet zewnętrznych Oferta stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek:...

  • Zobacz więcej
  • Monter izolacji przemysłowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nysie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Janowiec Wielkopolski Dodane: 2021-11-26
    • Montaż izolacji przemysłowych. Miejsce pracy: województwo dolnośląskie i inne według zleceń. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne:...

  • Zobacz więcej