Praca: Monter konstrukcji stalowych


Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Gostycyn
Numer: StPr/21/0303
OBOWIĄZKI:

składanie kontenerów, spawanie el. stalowych, docinanie i szlifowanie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Gostycyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Monter konstrukcji stalowych

  • Grupa MGN Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Opis stanowiska: Praca na warsztacie z rysunkiem technicznym Praca na warsztacie przy montażu elementów konstrukcyjnych mostów i wiaduktów Wymagania: Kilkuletnie doświadczenie...

  • Zobacz więcej
  • Monter Konstrukcji Stalowych

  • Budimex SA Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego! U nas znajdziesz: zarobki w euro, wypłacane terminowo długoterminową umowę o pracę na pełny etat stabilne zatrudnienie (również w...

  • Zobacz więcej
  • Spawacz MIG/MAG / Monter konstrukcji

  • Grupa MGN Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-12-01
    • Praca dla spawaczy oraz monterów konstrukcji na stoczni w Norwegii. Wynagrodzenie od 16€/h Wymagania: doświadczenie aktualne certyfikaty język angielski mile widziany prawo jazdy...

  • Zobacz więcej