Praca: Monter konstrukcji stalowych

Firma Lochner pracuje od 30 lat w branży konstrukcji stalowych z siedibą w Niemczech i Polsce.

Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
Zadania:
  • monter konstrukcji stalowych, praca na wysokości pow. 3m na zagranicznych budowach, głównie w Niemczech.
  • budowa głównie nowych hal w branży automobilnej
Wymagania:
  • obsługa zwyżek
  • mile widziane język niemiecki
  • doświadczenie w pracy na konstrukcjach stalowych
Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenia
  • samochody służbowe typu bus
  • zakwaterowanie po stronie pracodawcy
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • praca na warunkach niemieckich z meldunkiem w Niemczech
  • pomoc w załatwieniu Kindergeld w Niemczech
  • stałych zleceniodawców, praca bez przery, w turnusie10 dni za granicą na budowie, 3-4 dni w domu
  • stałe brygady
  • stałą umowę o pracę